11 / 11 / 2015 22:33:54
  • Можна нова повреда на Меси ?
  • Главниот лекар на аргентинската репрезантација, Хомеро де Агостино, изјави дека огромни се шансите Меси да ја обнови повредата.
10 / 11 / 2015 22:00:36
  • Продолжува победничката серија на Барселона!!!
  • Продолжува победничката серија на Барселона без својот најдобар играч, аргентинецот Лионел Меси.
8 / 11 / 2015 9:54:35
  • Кака во Барселона ?
  • Бразилскиот ас Рикардо Кака, би можел во Јануари да ја засили екипата на ФК Барселона.
7 / 11 / 2015 20:03:08
  • Меси подготвен за "Ел Класико" ?
  • Аргентинскиот ас, би можел да биди подготвен за натпреварот против лутиот ривал Реал Мадрид.
Free Web Hosting