Одбери коло:

Резултати по 6 коло
Време и датум на одигрување Домаќин Гостин Прво полувреме Крај
25 / 9 / 2015 20:00:00 Валенсија Гранада 1-0 1-0
Табела по 6 коло
Позиција Тим Бр одиграни утакмици Бр на победи Бр на нерешени Бр на изгубени Постигнати голови Примени голови Бодови
1 Валенсија 6 2 3 1 3 2 9
Free Web Hosting